zumpy-betonove.sk

Prefabrikované betónové montážne jamy

Zháňať montážnu jamu do svojej domácej dielne? Vybavujete si autoservis? Nezabudnite na autokanál - montážnu jamu. Najjednoduchšie je si zaobstarať prefabrikovanú jamu z vysoko kvalitného betónu. Počas niekoľkých dní získate pomocníka, ktorý vám uľahčí hodiny práce.

U nás nájdete montážne jamy v troch veľkostiach, všetky sa však môžu pýšiť certifikovanými materiálmi a spracovaním najvyššej kvality.

Ba čo viac – jamu vám dodáme do 3 dní od objednávky. Po celej SR. Inštalácia je samozrejme v cene. Ozvite sa nám, radi vám pomôžeme s výberom a odpovieme na vaše otázky.

montazna-jama

Ako na montážnu jamu v 3 krokoch

 1. Vyplňte objednávací formulár alebo nám zavolajte. Všetky výrobky pochádzajú z našej produkcie. Dovážame do celej EÚ, v rámci SR dostanete svoju jamu do 3 dní.
 2. Uľahčite osadenie. Jama potrebuje výkop vysypaný štrkom o rozmeroch o 50 cm väčší ako je ona samotná.
 3. Inštaláciu montážnej jamy nechajte na nás. Pomôžeme si hydraulickou rukou, následne sa postaráme o zasypanie jamy a dodatočné prvky, ktoré budete milovať – schodíky alebo reflexné pruhy.

Ceny montážnych jám

Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Ak ste firma a platci DPH, budete mať cenu konečnú s 0% DPH.
Ak nakupujete ako fyzická osoba, k cene treba ešte pripočítať DPH.

Ako si vybrať optimálnu veľkosť betónovej jamy?

Stanovenie ideálnej veľkosti montážnej jamy je esenciálne pre produktívnu a zabezpečenú činnosť. Aspekty ako charakteristika projektu, dodržiavanie bezpečnostných predpisov a možné budúce potreby významne určujú, aké rozmery by ste mali preferovať. Aby ste nemali problémy s hľadaním, pripravili sme pre vás detailný materiál, ktorý vás nasmeruje k výberu vhodnej veľkosti montážnej jamy – klikněte TU. S naším návodom dokážete spraviť fundované rozhodnutie, zvyšujúce účinnosť a prínos vášho podnikania.

Podrobné rozmery jám

Objednajte si montážnu jamu teraz

  Contact Title
  Napíšte nám info@zumpy-betonove.sk

  Contact Title
  Zavolajte nám +421 949 305 854
  +421 948 788 485

  Doprava do 2-3 dní. Montáž je zadarmo.

  Máte nejakú otázku? Zavolajte nám ešte dnes!

  949 305 854

  CERTIFIKÁCIA EU

  Najvyššiu kvalitu našich výrobkov potvrdzuje Certifikát EÚ (CE).