zumpy-betonove.sk

Jednokomorovú žumpu použijete ako zbernú nádrž na dažďovú vodu aj klasickú žumpu.

Rozšíření o druhou komoru dodá možnost využití jako sběrné jímky u většího rodinného domu.

Objem nad 20 m3, kvalitní zpracování a materiály první jakosti. Oblíbené mezi těmi nejnáročnějšími klienty.

Produkty s certifikáciou EÚ

Na trhu již od roku 1995

S výrobou, predajom a montážou žumpou, septikov a ďalších zberných nádrží máme viac ako 20-ročné skúsenosti. Firma SEPTIC vznikla v roku 1995. Odvtedy bez prestávky vyrábame unikátne nádrže a septiky, ktoré tvoria hlavnú časť našej ponuky. Dodáme vám betónovú žumpu, nádržku, septik, zbernú nádrž, nádrž na hnoj aj dažďovú vodu a postavíme dokonca aj celú pivnicu.

Kvalita na prvom mieste

Jímky s hodnotou

Stojíme si za kvalitnými materiálmi a bezchybným spracovaním. Železobetónové nádrže sa vyrábajú z betónu firmy HEIDELBERGER-GÓRAŻDŻE, ktorá je jedným z popredných výrobcov na celom európskom trhu a zaručuje najvyššiu kvalitu.

Ostatné materiály, atestované tyče a dvojitá hydroizolácia s prídavkom atestovaných hmôt odoberáme od výrobcov IZOPLAST a ADW SEPTIC, ktorí svoje výrobky dodávajú aj do ostatných krajín EÚ.

Všetky naše služby majú profesionálnu úroveň. Kvalitná výroba umožňuje hladký priebeh montáže aj následného používania nádrží našimi klientmi na dennej báze. Technické prevzatie prebieha bez problémov rovnako ako prípadne spätný predaj našich nádrží.

image

Moderné technológie

Žumpy vyrábame jedným liatím z kvalitného betónu B25. Nedôjde k vzniku spojovacej škáry.

image

Doprava po celej SR

Nádrž vám privezieme až domov jedným z našich 20 nákladných vozidiel.

image

Materiály zaručenej kvality

Železo, betón aj ďalšie materiály, ktoré používame na výrobu, sú najvyššej kvality a certiifkované.

image

Benefity, prídu vhod

U vás doma sme s nádržou do 2 – 3 pracovných dní od objednania. Samozrejmosťou je montáž gratis. Na naše výrobky môžete čerpať dotácie.

image

Najlepšie ceny na trhu

Betónové nádržky od nás sú kvalitnejšie a lacnejšie ako plastové.

image

Rýchle dodanie

Všetky produkty máme na sklade, objednávky sú u našich klientov v rekordnom čase.

Spolupráca

Hľadáte dodávateľa žúmp?

Pracujete na stavebných projektoch, ktoré si vyžadujú kvalitnú infraštruktúru? Ponúkame vám jedinečnú spoluprácu, ktorá môže obohatiť vašu ponuku a zároveň zvýšiť vaše zisky. Naša spolupráca je určená pre vodohospodárov, bagerov, stavebné spoločnosti a všetkých, ktorí majú zákazníkov so záujmom o prefabrikované betónové žumpy, septiky a nádrže. Vaša spokojnosť a úspech sú našou prioritou.