zumpy-betonove.sk

Jednokomorová žumpa 2 m3

Táto kompaktná 2 m³ (2000 litrov) jednokomorová nádrž je ideálna pre malé domácnosti alebo ako dodatočná nádrž. Efektívne pre malé objemy odpadových vôd.

jednokomorova-betonova-nadrz-2-m3
Dĺžka:1,50 m
Šírka:1,20 m
Výška:1,50 m
Montáž – ZADARMO
Dĺžka:2,00 m
Šírka:1,70 m
Výška:2,15 m
Cena (bez DPH) – 550 €

Výhody jednokomorových žúmp

Jednokomorové žumpy predstavujú jednoduché a cenovo dostupné riešenie pre správu odpadových vôd. Tieto nádrže sú ideálne pre domácnosti s obmedzeným priestorom, pretože ich kompaktný dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu aj v menších lokalitách.

Vďaka svojej jednoduchosti sú tiež menej náročné na údržbu v porovnaní s dvojkomorovými alebo viackomorovými žumpami, čo ich robí vhodnými pre majiteľov, ktorí preferujú minimálnu údržbu.

Napriek tomu, že majú menšiu kapacitu a menej efektívne spracovanie odpadu ako viackomorové žumpy, sú skôr vhodnou voľbou pre menšie domácnosti alebo objekty s nižším objemom odpadových vôd, kde ponúkajú efektívne riešenie odpadového hospodárstva s nízkymi počiatočnými nákladmi.

Akú veľkú žumpu vybrať?

Správny výber veľkosti vašej betónovej žumpy je kľúčový pre efektívne a bezproblémové fungovanie. Aby sme vám pomohli s výberom, poskytujeme jednoduchý vzorec, ktorý vám umožní odhadnúť potrebný objem nádrže podľa vašich špecifických potrieb.

Vzorec na výpočet veľkosti nádrže

V = n * q * t (m³)

V – potrebný objem v m3 (kubíkoch)

n – počet osôb, ktoré žumpu budú využívať

q – priemerná spotreba vody v m³ / osoba / deň

t – počet dní medzi vývozmi žumpy

Pri výbere veľkosti žumpy je dôležité vziať do úvahy všetky tieto faktory. Počet osôb v domácnosti ovplyvňuje celkovú spotrebu vody, zatiaľ čo priemerná spotreba vody na osobu môže byť odlišná v závislosti na vašom životnom štýle a vodných návykoch. Doba medzi vývozmi by mala odrážať vašu osobnú preferenciu a kapacitu nádrže, aby bolo možné efektívne zvládnuť odpadové vody bez potreby častých vývozov.

Stále tápete a nie ste si istí, akú veľkú žumpu potrebujete? Stačí nás kontaktovať a naši odborníci vám radi poradia s výberom ideálnej nádrže pre vašu nehnuteľnosť.

Objednajte si betónovú pivnicu teraz

  Contact Title
  Napíšte nám info@zumpy-betonove.sk

  Contact Title
  Zavolajte nám +421 949 305 854
  +421 948 788 485

  Doprava do 2-3 dní. Montáž je zadarmo.

  Máte nejakú otázku? Zavolajte nám ešte dnes!

  949 305 854

  CERTIFIKÁCIA EU

  Najvyššiu kvalitu našich výrobkov potvrdzuje Certifikát EÚ (CE).